Dodatkowe konsultacje z pisana raportów (egzamin C1)

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Oferta składa się z konsultacji mających na celu dodatkowe (do zajęć lektoratowych) spotkania, podczas których studenci mogą zapoznać się z zasadami pisania raportu (zgodnie z wytycznymi egzaminacyjnymi), napisać pracę i otrzymać jej recenzję: 2 sesje po 1,5 godziny.

Prosimy chętnych o zapisanie się do tego samego prowadzącego na obie sesje.

Osoby chętne, które uczęszczają na zajęcia w grupach C1E powinny zgłosić się do swojego lektora. Prowadzący zajęcia proszeni są o przekazanie list najpóźniej dzień przed datą konsultacji do prowadzących.

Osoby, które ukończyły lektorat w semestrach poprzednich proszone są o zgłaszanie się mailowo bezpośrednio do prowadzących.

Informacja o sali będzie podana na tablicy ogłoszeń w CJ w dniu spotkania.

Szymon Pędziwiatr ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) prowadzi konsultacje 5 i 12 czerwca w godzinach 10.00-11.30

Justyna Jaworska ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) prowadzi konsultacje 31 maja i 7 czerwca w godzinach 12.15-13.45