Zasady weryfikacji egzaminu pisemnego

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Studenci, którzy kwestionują wynik egzaminu pisemnego i chcą zobaczyć swoją pracę, zobowiązani są złożyć wniosek o weryfikację egzaminu do Koordynatora Zespołu ds. Weryfikacji i Certyfikacji Efektów Kształcenia.

Wniosek w formie pisemnej (mailowo na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) powinien zawierać następujące dane:

- imię i nazwisko studenta

- nr albumu

- język, poziom i format (stary/nowy) zdawanego egzaminu

- datę, godzinę i miejsce (nr sali) zdawanego egzaminu– tylko z bieżącego terminu

Wniosek należy wysłać pocztą elektroniczną PŁ w nieprzekraczalnym terminie do godz. 08.00 w dniu weryfikacji prac (dzień po egzaminie pisemnym). W przypadku braku wymaganego wniosku praca nie zostanie okazana.

Zweryfikowane prace oglądać można w dniu następnym po egzaminie pisemnym w godzinach 10.00-11.30.