Olimpiada Języka Angielskiego - Uczelnie wyższe

XXVI OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA

JĘZYKA ANGIELSKIEGO

WYŻSZYCH UCZELNI TECHNICZNYCH

W imieniu władz Centrum Językowego Politechniki Łódzkiej, Centrum Języków i Komunikacji Politechniki Poznańskiej oraz Organizatorów XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego  Wyższych Uczelni Technicznych zapraszamy studentów I, II i III stopnia do udziału w kolejnej edycji zmagań językowych.

Olimpiada jest coroczną, dwuetapową imprezą, w której przyszli inżynierowie z całej Polski współzawodniczą w konkursie znajomości języka angielskiego. Patronat honorowy nad Olimpiadą corocznie obejmują: JM Rektor Politechniki Poznańskiej, Prezydent Miasta Poznania oraz Konsul Honorowy Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, a liczni sponsorzy zapewniają wartościowe i atrakcyjne nagrody dla laureatów.

Regulamin XXVI Olimpiady języka angielskiego 2024/2025.

Zgłoszenia do udziałuZapisy do 6 grudnia 2024 do godz. 23:59

Krok 1 --> Zapoznaj się z Regulaminem Olimpiady powyżej i ściągnij FORMULARZ ZGŁOSZENIA uczestnika Olimpiady.

Krok 2 --> Wypełnij formularz rejestracyjny swoimi danymi.

Krok 3 -->  Podpisz w formularzu rejestracyjnym:

• zgodę na rozpowszechnianie wizerunku
  • zgodę na przetwarzanie danych osobowych
  • oświadczenie dotyczące przepisów RODO na końcu dokumentu

Krok 4 --> Prześlij skan wypełnionego i podpisanego formularza rejestracyjnego mailowo do mgr Joanny Łyżwy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Harmonogram Olimpiady

24.01.2025 – piątek

godz. 12.00-14.00, eliminacje pisemne w macierzystych uczelniach
wyniki Etapu I zostaną opublikowane do 23.02.2025

Etap II
16 maja 2025 –  piątek
godz. 12:00-14:00 - test pisemny
godz. 15:15 - część́ ustna /prezentacje multimedialne/, Politechnika Poznańska.

Tematy prezentacji do wyboru:
”Live as if you were to die tomorrow, learn as if you were to live forever”. – Mahatma Ghandi
“Real value in a world of infinite choice is someone making choices for you”. – Ben Silverman
“In life, unlike chess, the game continues after checkmate”.- Isaac Asimov

Finał
17 maja 2025r – sobota